חנויות ספרים בנתב“ג – קפיצה קטנה בדרך לחו"ל

ניווט מהיר

לאט לאט העולם מתחיל להיפתח, ישראלים ותיירים מכל העולם מתחילים לטוס ולעבור בין מדינות הן לצורכי עבודה והן לצורכי הנאה וחופשה. אם גם אתם יודעים שצפויה לכם טיסה ארוכה, או אפילו קצרה, אין כמו ספר טוב להעביר את הטיסה בכייף. טיסה היא זמן מצויין לעשות משהו שאתם אוהבים, להתנתק מכל מה שנשאר לא מאחור וכעת כל שנותר לכם הוא לשוטט בין חנויות ספרים בנתב“ג, להתמקד בחנות אחת ולבחור ספר.

 

טיפים לבחירה ספר לטיסה

כתב התיירות והחופשות אורי אלטר מציע שאם אתם נוסעים לחופשה ועדיין לא רכשתם ספר על המקום אליו אתם נוסעים, זה הזמן. ספר מאגד את כל ההמלצות, האטרקציות, המסלולים, המסעדות והמקומות שחייבים לראות וזה הרבה יותר נחמד להתחבר למקום ככה מאשר דרך הסמרטפון. אם אתם פחות בעניין, תוכלו לבחור ספר בתחום שמעניין אתכם ואם יש משהו שמעסיק אתכם זמן רב ולא היה לכם זמן להתעמק בו, זה כמובן הזמן.

רעיונות למתנות גם בחנויות ספרים בנתב"ג

חנות ספרים מאפשרת לנו גם ”לסגור פינה“ בהיבט של מתנות. במקום לבזבז את הזמן בחנויות בחו“ל, נוכל לנצל את הזמן לטייל ולעשות את הדברים שאנחנו באמת אוהבים. לילדים או לנכדים תוכלו לרכוש ספרי ילדים או חוברות צביעה מדליקות, בובות או אפילו יש חנויות ספרים שיש בהן צעצועים מפתחים לילדים כמו משחק הזיכרון, פאזלים מסוגים שונים ורביעיות. אם אתם נוסעים לבקר חברים או קרובי משפחה בחו“ל, תמיד יש חמסות וחפצי יודאיקה יפים בחנויות האלה. אל תשכחו להצטייד בכרית נוחה וכיסוי לעיניים כדי שתוכלו לישון טוב בטיסה, אלו גם מסוג המוצרים שתמיד יש בחנויות האלה בנמל התעופה. שתהיה טיסה נעימה, שקטה ובטוחה.