ביזנס, פלז'ר או גם וגם? אירועים עסקיים בחו"ל

ניווט מהיר

היום כבר לא צריך לבחור. מי שמוזמן לנסיעה לחוץ לארץ מטעם מקום העבודה שלו כבר יודע שישנה סבירות גבוהה שיהיה לו מספיק זמן בין הפגישות או אירועים עסקיים בחו"ל, עבורם נסע, גם לפנאי אישי משלו שבמהלכו הוא יוכל לעשות מה שירצה. גם אם מדובר בכנסים עסקיים רציניים, חשובים ובעלי משמעות עסקית או מקצועית – צריך לאפשר למשתתפים מנוחה קל בין ההרצאות או הסדנאות ומארגני הכנס גם ייקחו בחשבון שייתכן שחלק מהמשתתפים לא יכירו את המקום שבו הכנס מתקיים וישמחו לאפשר להם זמן חופשי להכרות עם המקום. מכאן שגם נסיעה עסקית של עבודה יכולה להתגלות כזמן איכות נהדר של גילוי יעד חדש, הכרות עם תרבות מעניינת וכמובן טעימה קטנה מהחוויות שמציע המקום, גם אם מדובר רק בקרבת המקום הפיזי שבו מתקיים אותו כנס.

אירועים עסקיים בחו"ל

אירועים עסקיים בחו"ל – איך זה מתבצע?

מי שמארגן כנס עסקי יודע שצריך לבנות לוח זמנים נוח, מסודר וכמובן שלא יהיה עמוס מדי. חשוב מאוד לאפשר למשתתפים את האתנחתא שכל אחד צריך מדי פעם וכך הם ימשיכו את היום עד לסיומו עם כוחות מלאים ויוכלו להמשיך להשתתף באופן פעיל ככל שהם צריכים במהלך הכנס. לעיתים קרובות אותן אתנחתות תהיינה מעוגנות בלוח הזמנים של הכנס ומדריך מקומי ייקח את המשתתפים בצורה מסודרת לסיור ביעד שבו מתקיים הכנס. כך או כך, הכנס יהיה חייב גם לעודד את התיירות המקומית ומכאן החשיבות של מציאת זמן חופשי למשתתפים.
כיום כבר ידוע שנסיעה לצרכי עבודה משלבת גם וגם. לא מעט משאבים מושקעים בעידוד התיירות ובמתן האפשרות לנצל את ההזדמנות של המשתתפים שכבר הגיעו וייהנו מאוד ממגוון אטרקציות תיירותיות ומהזמן החופשי במקום.