משחקים לילדים בחופשה יעשו לכם את הטיול

ניווט מהיר

כהורים, כולנו מכירים את התחושה המלווה אותנו במהלך חופשה או טיול, במהלכם אין אנו מרגישים שבאמת יצאנו לחופש. אנו מרגישים כי עלינו כל הזמן לדאוג לילדים לתעסוקה ומוצאים את עצמנו מתווכים בין הילדים הגדולים לקטנים. לעיתים, זה מתיש אפילו יותר מאשר להישאר בבית. אנחנו חוזרים הביתה יותר סחוטים ממה שהגענו, וזה די מבאס.
אם גם אתם מתחברים לתחושות הללו, כדי שהחופשה הקרובה תיראה קצת אחרת, החוכמה היא לבוא מאורגנים ולהגיע מראש עם תעסוקה. כך, בזמן שאתם בחדר, בזמנים שבין האטרקציות, הים או המסעדה, הילדים יוכלו להעסיק את עצמם בכיף. איך עושים את זה? מביאים מראש משחקים לילדים בחופשה.

משחקים לילדים בחופשה

לימוד אנגלית לילדים דרך משחק

אם הילדים שלכם מספיק גדולים להעסיק את עצמם, או שיש אח אחד גדול שיכול לפקח על העניינים, כדאי להביא משחקים לילדים באנגלית בחופשה. חופש מביא עימו הזדמנות נפלאה ללמוד אנגלית. אפשר לרכוש מראש ערכת לימוד אנגלית לילדים, הכוללת חוברות עבודה, משחקי זיכרון ורביעיות.
כך, דרך המשחק, הילדים בונים את הבסיס לשפה. ייתכן ותצטרכו להשקיע כמה דקות בהתחלה, כדי להסביר להם איך כל משחק עובד, אבל לאחר מכן – הם כבר יוכלו לשחק לגמרי לבד.

אילו עוד משחקים אפשר להביא איתנו לחופשה?

  • יצירות – מדבקות, טושים לצביעת חוברות, פלסטלינה – וכל יצירה אחרת שיש לכם בבית, יכולה לגמרי להעסיק את הילדים לפחות חצי שעה, וזה זמן שהוא נטו שקט בשבילכם.
  • פאזלים – עוד משחק שמפתח את החשיבה, מגבש את הילדים וכיף לעשות ביחד. יש דרגות קושי שונות, ואפשר להתחיל ללמד איך להרכיב פאזלים כבר מגיל שנה וחצי.
  • מכונית על שלט – משחק מגניב שלא דורש יותר מדי מכם, אבל כן מעסיק את הילדים לאורך זמן, בטח שמדובר במקום חדש, בו הם יכולים להסיע את המכונית שלהם.

בנוסף למשחקים, כדאי להביא לילדים ספרים אהובים עליהם. קל לארוז ספר לחופשה, והספרים מעבירים את הזמן בהנאה.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
משחקים לילדים בחופשה

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פופולרי באתר