בטיחות בחופשה- יוצאים לטייל? הזהרו ממבנים רעועים

ניווט מהיר

אין ספק שכאשר אנו יוצאים לנופש אנו רוצים לוודא כי המקום בו נבחר ללון לא רק נראה טוב מבפנים אלה גם נראה אסתטי ומטופח כלפי חוץ. ישנם בתי מלון ובתי הארחה רבים שנבנו לפני עשרות שנים ולא נעשה בהם שוב שיפוץ מרגע הקמתם. הדבר עלול להיות מעט מאכזב כאשר נגיע לנופש שלנו ונגלה כי בית המלון אותו בחרנו ממוקם במבנה רעוע, דבר שממנו אנו יכולים להימנע אם נסתכל היטב על תמונות ברחבי הרשת, בעיקר בגוגל. מדובר במצב בעייתי גם בהיבט הבטיחותי וגם בהיבט של רמת שביעות הרצון האישית שלנו מהחופשה לה כל כך חיכינו. על בטיחות בחופשה וטיולים.

בטיחות בחופשה – שיקום מבנים בבתי מלונות ומרכזי הארחה

אז כפי שציינו כאשר אנו מזמינים מלון לנופש אנו רוצים שהמבנה יראה כמו שצריך כלפי חוץ וכמובן כלפי פנים. לכן, ישנה חשיבות גבוהה מאוד לנושא של שיקום מבנים – שיקום מבנה המלון אחת לכמה שנים, שכן לרוב נוצר בלאי טבעי למבנה שגורם להתפוררות אריחים, סדקים במבנה שאותם יש לתקן בכדי לתת לאורחים שלנו תחושה שהם נמצאים במבנה איכותי, יוקרתי ולא פחות חשוב בטיחותי.

 

החשיבות של מבנה בטיחותי ומראה אסתטי כשמדובר בחופשה

לניראות החיצונית של המבנה יש חשיבות רבה כאשר מדובר על בית מלון. תארו לכם שאתם מגיעים למלון ורואים מבנה ישן שמתפורר ומתקלף ואתם יודעים שאתם צריכים ללון בו מספר לילות. הרושם הראשוני שאנו מקבלים מהמבנה הוא מהחלק החיצוני שלו לפני שאנו בכלל נכנסים אליו, ואם נראה מבנה שהחלק החיצוני שלו מתפורר הדבר ישליך על המחשבה שלנו על המבנה, שכן נחשוב שמדובר במבנה ישן, לא אסתטי, לא יוקרתי ולא בטיחותי כלל, כאשר בשלב הזה לא משנה איך נראה החלק הפנימי של המלון. לכן, בתור בעלי מלון עלינו לא רק לדאוג לא רק לניראות החדרים והלובי אלא גם לניראות החיצונית של המבנה של המלון.

אז בפעם הבאה שאתם מחפשים מלון או אטרקציות תיירותיות הסטוריות לבקר בהן, עשו בדיקה זריזה לגבי המבנה ומידת הבטיחות שלו!