טיולים בארץ ישראל – כי יש לנו ארץ נהדרת

ניווט מהיר

טיולים בארץ

עכשיו יותר מתמיד אנשים רוצים לצאת למסע טיולים בארץ. האמת היא, שאם מסתכלים על התמונה הכוללת, למרות שהארץ שלנו כל כך קטנה, יש בה הכל.
חופים מדהימים, הרים ואגמים, נחלים למסלולים בכל הגוונים, ים המלח, ים סוף, הים התיכון וכן… גם שלג בחורף בחרמון. אז מהי הדרך הטובה ביותר לתכנן את הטיול הבא שלכם?

 

קודם כל, קבעו תקציב ומספר ימים

לפני שאתם מתפזרים ולא ממש יודעים לאן כדאי לכם לצאת לטייל בארץ ואילו מלונות בישראל להזמין, מומלץ לקבוע תקציב ומספר ימים. ברגע שתדעו את שני הדברים המהותיים הללו, תוכלו להתקדם הלאה. תקציב מאפשר לעבור לשלב הבא בתכנון.

מלון, צימר, קראוון או קמפינג?

לפי התקציב שלכם תוכלו לבחור את מקום הלינה המועדף וגם להחליט על הדרך שבה אתם רוצים לתכנן טיולים בארץ.
כמובן שמלון היא תמיד האופציה היקרה והמפנקת ביותר, צימר זו אחלה אופציה למי שרוצה להרגיש קצת יותר טבע ונופים מקרוב וקראוון זו אופציה למפונקים שרוצים לעשות קמפינג – מחנאות, אבל אין להם אומץ או פחות מחבבים את כל הנושא הזה של לישון באוהל בשטח. היתרון המרכזי של קראוון לטיולים בארץ הוא הגמישות שאנחנו מקבלים ויכולים לצאת בכל יום למסלול או טיול במקום אחר.
אם עדיין  לא ניסיתם לצאת לקמפינג זו יכולה להיות הזדמנות מופלאה לכם ולילדים לחוות משהו קצת אחר, שונה וסופר מיוחד.

 

צפון, מרכז או דרום?

זה הזמן לבנות מסלול מתאים לפי כמות הימים שיש לכם וכמובן מה שאתם רוצים לחוות.
נופים, אטרקציות, הליכות רגליות, אולי שבילי אפניים או בכלל טיול ג‘יפים בשטח? זה הזמן לחשוב בדיוק מה בא לכם לעשות ובאיזה אופן. כמובן שרשת האינטרנט, סרטונים ותמונות יכולים לעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם.