חתונה בחו"ל היא החלום שלכם? כך תעשו את זה נכון

ניווט מהיר

החל מארגון הוויזה ועד לאריזה נכונה של שמלת הכלה לטיסה, יש כמה טיפים חשובים שחשוב להכיר כשמתכננים חתונה בחו"ל. מאמר זה מציג את מה שחשוב לקחת בחשבון לפני הטיסה, כמו גם את השיקולים שיש להתחשב בהם בארגון האירוע בארץ היעד.

מיקום, מיקום, מיקום

מטבע הדברים, החלטה על יעד היא הצעד הראשון. קיימות שלוש שיטות עיקריות לבחירת המיקום: בחירת מקום שיש לו משמעות, התאמה לתקציב או פשוט מציאת מקום נוח גם לכם וגם לאורחים שלכם.

חתונה בפיליפינים, למשל, עשויה להיות מהממת, אבל הטיסות יקרות מאוד. פשרה הולמת יכולה להיות חתונה בקפריסין, כי היא קרובה מספיק לישראל, אבל עדיין יש הרגשה של חתונה בחו"ל שמציעה חוויה חדשה. אפשר לטוס לעוד מגוון רחב של יעדים לחתונה לחו“ל ביניהם ג‘מייקה או ניו יורק, פריז או רומא, מיאמי או מקסיקו, אתם בוחרים. באתר eventiko.co.il תוכלו לקבל מידע נוסף על חתונה בחו“ל.

החלטה על חתונה בחו"ל בהתאמה אישית או בחבילה שמתאימה לכולם

לאחר שבחרתם את יעד החתונה שלכם, זה הזמן להחליט על בחירת חבילת חתונה, או על התאמת היום שלכם באופן עצמאי באמצעות מתכנן חתונות. חברות נסיעות רבות מציעות חבילות חתונות שמתקיימות בתוך אתר נופש במלון. לעתים קרובות יש להם מתכנן חתונות זמין שינהל כל פרט ביום החתונה, וגישה זו שימושית אם יש לכם הרבה אורחים.

לתכנון חתונה בחו"ל בגישה אישית יותר, ניתן לבדוק מתכנני חתונות מקומיים כדי להתרשם מהצעותיהם, ולבדוק את הביקורות שהם קיבלו על חתונות קודמות שערכו, לפני שאתם מתחייבים.

 

 

סיוע של מתכנן חתונות

אם תחליטו להשתמש בשירותי מתכנן חתונות, חשוב לוודא שאתם מפיקים את המרב מהשירות. איש מקצוע זה צריך להיות המומחה המקומי שלכם בשטח, להציע מקומות יפים לארגון האירוע, ולבצע את כל הלוגיסטיקה סביב היום הגדול שלכם.

יש לנהל משא ומתן על תשלום שמתאים לכם ולהיעזר במומחיות מארגן החתונות על המלונות הטובים ביותר, הספקים המקומיים, הצלמים, התקליטנים והמקומות הטובים ביותר. חשוב להקפיד על תקשורת קבועה ולקיים לפחות שיחה אחת או צ'ט בסקייפ לפני היום הגדול שלכם.

חגים ופסטיבלים לאומיים עשויים להשפיע על הביקוש לטיסות ולמקומות לינה, לכן בזמנים עמוסים התשלום יהיה גבוה יותר. מומלץ לתכנן את החתונה מחוץ לתקופות השיא.

תכנון טיול לחו"ל לבדיקת מקומות מתאימים

כשהזמן והתקציב מאפשרים, מומלץ לבקר ביעד לפני חתונה בחו"ל, ולבדוק מראש אפשרויות לינה ומקומות פוטנציאליים לערוך בהם את טקס החופה. כדאי לערוך רשימה קצרה של האפשרויות ואז לתכנן את היום הגדול במקום האטרקטיבי ביותר.

לא תמיד אתרי אינטרנט של מלונות מהווים את האינדיקציה הטובה ביותר לאיכות המלון, ולא תדעו עד כמה הצוות מועיל, או אילו עלויות נוספות תצטרכו לשלם, עד שתיפגשו באופן אישי. סיור מוקדם מספק גם הזדמנות טובה לבחון את אפשרויות ההגעה של האורחים שלכם. כך, לדוגמא, יתכן שתגלו שעיכובים בטיסות הם מצבים שכיחים, או שאמצעי תחבורה מסוימים עדיפים על פני אחרים.

עוד דבר שצריך לשים אליו לב שמתכננים חתונה בחו“ל, הוא כל הנושא של הטפסים והבירוקרטיה. כלומר, עליכם לבדוק מה בדיוק צריך להכין מראש מבחינת טפסולוגיה, אילו מסמכים אתם צריכים להביא, עם מי אתם צריכים לסגור את הפרטים הטכניים וכדומה. עדיף להגיע כמה שיותר מוכנים כדי שלא תמצאו את עצמכם מגיעים לשם ונתקעים. כעת כל שנותר לכם הוא פשוט לחכות ליום החתונה ולהתמסר לאחת החוויות הטובות והמאושרות בחיים שלכם.