צימרים בדרום – לחוות את המדבר עד הסוף

ניווט מהיר

כדי להתנתק מכל היום יום, מהבית, מהשגרה, מהעבודה, אין כמו חופשת צימרים בדרום. יש משהו כל כך ייחודי ויוצא דופן בשקט ובנוף המדברי. סוג של ניתוק שמשיג לנו שלווה אמיתית ומאפשר לנו לחזור הביתה נקיים ומלאי אנרגיה. כל אחד מאיתנו חייב את זה לעצמו אחת לכמה חודשים.

 

צימרים בדרום – ראשית מוצאים אטרקציות בערבה

כפי שמסביר לנו הבעלים של צימר נוף צוקים, בערבה יש מגוון של אטרקציות אשר הופכות את חופשה הצימרים שלנו לכזו המתאימה לא רק לזוגות שמחפשים חופשה רומנטית, אלא גם למשפחות עם ילדים. ניתן לקחת חלק בהדרכת כוכבים בה עושים היכרות עם הכוכבים שבשמיים על כוס תה מפנק.

 

ההדרכה נעשית באמצעות משקפת מיוחדת וטלסקופ. אטרקציה נוספת היא סיור במשק פורת הנחשב לבין המשקים הראשונים בערבה. נלמד איך מייצרים במשק דבש, נסייר בשבילי הגלריה בין פסלים וחפצי אמנות ונבקר במוזיאון הדבורה בו לומדים את כל תהליך ההפקה של הדבש. כמובן שאלו רק שתיים מהאטרקציות הפופולאריות בערבה ויש עוד מבחר מאוד גדול.

צימרים בדרום – הזדמנות נפלאה לשלב בין הטבע לפעילויות מופלאות

ברגע שאנחנו נוסעים למדבר, אנחנו נהנים גם מהשקט והשלווה שיש למדבר להציע, גם מהנופים העוצרי נשימה, גם מהפינוקים בתוך הצימר עצמו, הבריכה, הארוחות, המרחבים הפתוחים לשבת ביחד וכמובן מהפעילויות השונות.

 

זו הזדמנות נפלאה לשכוח מהכל, להתנתק, לבחור את המקום המושלם לחופשה משפחתית בה נתחבר אחד לשני ויחד עם זאת, ננקה את הראש, נחזיר לגוף אנרגיות, ניחשף לנופים ולזריחות המדהימות, טיולים בארץ ישראל, נכיר תרבות מעט שונה מזו שבמרכז התוסס ובקיצור נצא לחופשה קצת אחרת. כל מה שנשאר זה לבחור את הצימרים המושלמים לצרכים שלנו, להיכנס לרכב עם כמה דברים, להכין תכנית לכל יום וזהו, אנחנו כבר שם.