הכירו את המייטי Mighty: מכשיר האידוי שילווה אתכם אפילו בנופש

ניווט מהיר

כאשר אנו יוצאים לחופשה הדבר הראשון שאנו רוצים הוא לנקות את הראש שלנו מחיי היום יום הכה תובעניים ולכן אנו מחפשים דברים שיעזרו לנו מעט לשחרר את הלחץ. אחד הדברים שעוזרים לאנשים רבים להשתחרר מאותם לחצים קשור לחווית העישון, גם אם אותם אנשים אינם מעשנים באופן קבוע. אותם אנשים בדרך כלל לא מעוניינים לעשן סיגריות רגילות בחופשה שלהם ולכן אם גם אתם מחפשים פתרון אולטימטיבי שיהפוך את החופשה שלכם למשוחררת ורגועה, זה הזמן להכיר את וופורייזר מייטי Mighty – מכשיר אידוי קנאביס.

 

מכשיר האידוי הנמכר בעולם: מייטי Mighty

וופורייזר מייטי נחשב לאידיאלי עבור מעשנים שרוצים לשלב בין אידוי רגיל של תמציות ושמנים שונים וגם לשלב אידוי של צמחים כמו למשל קנאביס. מייטי נחשב לאחד ממכשירי האידוי המתקדמים בשוק עם אורך חיי סוללה של כשעתיים ולכן תוכלו להסתובב איתו רבות במהלך החופשה מבלי הצורך להטעין אותו כל רגע. אחד היתרונות המרכזיים של המייטי הוא בכך שהמשקל שלו קליל מאוד ואורכו כשמונה ס״מ בלבד ולכן הוא מתאים לנשיאה בכיס המכנס או לנשיאה בתיק גב או תיק צד קטן, מה שהופך אותו לנוח עבור גברים ונשים כאחד. כמו כן אם הגענו לחדר המלון כאשר הסוללה ריקה לגמרי ואנו רוצים לשבת בחדר ולהירגע, נוכל לחבר אותו לחשמל ולהמשיך לאדות מבלי שבמכשיר יש סוללה.

אביזרים נלווים של וופורייזר מייטי

מייטי וופורייזר מגיע עם מגוון רב של אביזרים נלווים כאשר קודם כל הוא מגיע עם שתי סוללות שמקנות לו שעתיים של עבודה. בנוסף הוא מגיע עם ערכת תחזוקה לניקוי המכשיר לאחר השימוש וכמובן עם פדים לנוזלים ומוצקים ואפילו מספר חלקי חילוף למקרה של תקלה במהלך החופשה או ביקורים במגוון אטרקציות תיירותיות.