קריאה בחופש – כך תהנו ממנה מבלי לסחוב ספרים

ניווט מהיר

כשאנחנו מחליטים שהגיע הזמן לצאת לחופשה, אנחנו יודעים שההחלטה הזו תטיב איתנו בכל מיני מובנים. אנחנו יודעים שזה הזמן להוריד הילוך, הזמן לנופים, אוכל טוב, שקט, הזמן לעשות את מה שאנחנו הכי אוהבים. רבים הם האנשים שמשלבים חופשה עם קריאה. פשוט כי יש זמן. קריאה בחופש מאפשרת לנו להתמקד לעומק במה שאנחנו קוראים, לבוא לספר עם ראש נקי ולהיכנס לתוך עולם שלם שמטעין אותנו באנרגיות מחודשות. החיסרון היחיד של ספרים, בטח בחופשה, הוא המשקל והמקום שהם תופסים. אז גם לזה יש היום פתרון!

 

קריאה בחופש אונליין- איך זה עובד?

היום יש מגוון רחב של פלטפורמות, אפליקציות ותוכנות שמאפשרות לנו לקרוא ספרים דיגיטליים. מדובר למעשה בדיוק באותם ספרים שהיינו יכולים לרכוש אם היינו ניגשים לחנות הספרים הקרובה לביתנו אך בפורמט דיגיטלי. הספרים זמינים לקריאה באפליקציות שונות בצורה נוחה ומהירה. כך למעשה אנחנו יכולים לקרוא מה שבא לנו, איפה שבא לנו אבל מבלי שהספרים יתפסו כל כך הרבה מקום. החנות לעולם לא נסגרת, תוכלו להגדיל או להקטין את הטקסט לפי העדפה האישית שלכם ולהנות מקריאה רציפה. תוכלו לבחור את האתר שדרכו אתם רוצים לבצע את הרכישה של הספר על ידי הרשמה מהירה.

בעיקרון יש שתי אפשרויות לביצוע רכישה של ספרים דיגיטליים. האחת היא על ידי רכישה מהיר של ספר בודד והשניה היא על ידי איסוף של כמה ספרים. ניתן לשלם על הספרים בכרטיס אשראי או בפייפאל. את הספרים קוראים באפליקציה ייעודית. רוב האפליקציות זמינות גם באנדרואיד וגם במכשירי האייפון. ניתן גם לבצע את הקריאה מהטאבלט או המחשב, מה שהופך את כל הנושא לנוח ונגיש אפילו יותר.