מהו קינדל ואיך הוא יכול לסייע לכם לקרוא יותר בנופש? 

ניווט מהיר

קינדל או יותר נכון האמזון קינדל הוא למעשה קורא ספרים דיגיטלי. מדובר במכשיר אותו ניתן בקלות להעביר ממקום למקום. המסך בגודל של 6 אינץאלכסוני, 3.6 אינץעל 4.8 איינץוהוא נוח מאוד לקריאה. באמצעותו ניתן לקרוא ספרים בפורמט קבצים של אמזון או בפורמט מסוג KF8 ולהוריד כל תוכן שרוצים ללא תשלום נוסף מהאמזון וויספרנט. הקינדל מביא איתו המון יתרונות. אם אתם מאלה שגם אוהבים לקרוא ספרים וגם אוהבים לטייל, ליסוע, לצאת לחופשות מדובר במוצר גאוני משום שקל מאוד לשאת אותו וכך אתם לא צריכים להתפשר ולבחור רק ספר אחד או שניים לטיול שלכם.

קינדל: יותר זול יותר אקולוגי והרבה יותר קל

עוד יתרון של הקינדל בא לידי ביטוי בכך שאתם יכולים לאגד בתוכו ספרים לילדים לנופש. זה שאתם בחופשה זה לא אומר שאתם צריכים לוותר על המנהג הכל כך חשוב של הקראת ספר לפני השינה. אם הילדים שלכם כבר גדולים הם יוכלו להוריד את לקינדל שלכם או שלהם את הספרים שהם אוהבים וכך לחסוך במקום. הרי כולנו יודעים כמה דברים אנחנו צריכים להביא איתנו כאשר אנחנו יוצאים לחופשה.

גם אתם וגם הם נהנים מנגישות גבוהה לספרים מכל העולם מבלי הצורך להשקיע זמן בחיפוש בחנויות ספרים ועל הדרך אתם גם חוסכים במקום! פרט לעובדה שספרים דיגיטליים ידידותיים לסביבה ובזכותם הרבה פחות עצים נכרתים, הם גם הרבה אבל הרבה יותר זולים. בממוצע ספר עולה בין 70-120 שח, אבל שמדובר בספר דיגיטלי, המחיר זול בהרבה ונע בין 30-70 שח.

לסיכום, לקריאת ספרים דיגיטליים מגוון של יתרונות ששווה בהחלט לאמץ. אפשר להקפיד על קריאה בחופש, גם אם לא באופן קבוע, לפחות שנוסעים רחוק

קינדל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
קינדל

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פופולרי באתר